Hakkımızda

Semtia Kurumsal Hediyelik ve Lisanslı Ürünler, üstlenmiş olduğu misyonun bilincinde olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yüksek kalite ve uygun fiyat politikalarının yanı sıra satış öncesi ve sonrasında vereceği hizmetlerle, çalışmış olduğu firmaların kurumsal hediyelik (promosyon) ve lisanslı ürün konusunda çözüm ortağı olmayı kendine hedef edinmektedir. Bunun yanında firmaların tanıtımı konusunda önemli bir yer edinen promosyon ürünleri ile firmaların tanıtımlarını daha etkin ve daha doğru bir şekilde yapabilmeleri için müşterilerine alternatif ürün oluşturma ve doğru zamanlama gibi konularda öneriler sunarak müşterilerinin danışmanı olmayı da amaçlamaktadır.

Bu temel amaçlar doğrultusunda Semtia olarak kaliteli ürünleri uygun fiyatla temin ederek müşterilerimize sunmak üzere yola çıkıyoruz.

Tecrübeli kadromuz ile müşterilerimize daha iyiyi daha uygun şartlarda sunmayı amaçlarken; kalite, güven, zamanında teslimat, samimiyet ve şeffaflık konularından hiçbir zaman ödün vermemek en önemli vizyonumuzdur.

Böylece şirketimiz, kurumsal hediyelik ürünler konusunda özgün tasarım ve farklılaşmanın gerekliliğini kendi bünyesinde gerçekleştirerek çözüm ortaklarına gerekli hizmetleri en iyi şekilde sunabilmeyi kendine hedef edinmektedir.

Kurumsal politikamızın temel taşları olan kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı; disiplin, çözüm odaklı bir sisteme dayalı ekip çalışmasını ilke edinmiş olan şirketimiz, teknolojinin sunduğu olanakları en iyi şekilde kullanmaktadır.